Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Behar Spahiu - Alipostivani  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/06/2019

2019-06-12T17:00:07

Muzika:

Edi Balili

Teksti:

Arben Duka



Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Alipostivani" kënduar nga Behar Spahiu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Behar Spahiu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin




Më Shumë Këngë Nga Behar Spahiu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet