Më mbaj mend (për 1 muaj)

Behare Shala - Lutjet Tua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

thelle ne syte e tu e ndjej
se ndoshta je penduar
ndoshta e ke pare shume vone
se gjerat kane ndryshuar
pamjen time e kerkon
por zemra me eshte tretur
kur asgje nga ti ska mbetur
mos kerkova dashurin akoma

Ref:
lutjet tua tua tua skan vler per mua
lutjet tua tua tua asgje nuk jan
lutje tua tua tua dalin me mua
zemerimin dhe deshprimin ce mbrenda e kam(2x)

e kujtoj naten e fundit
kur me the se nuk me shkonte
edhe ajo pagese shpres me mua po mbaronte
tani se di si guxon te shfaqesh para meje
kur as lotet sme jan ndalur
dhe per ket nuk ta kam falur akoma

Ref:
lutjet tua tua tua skan vler per mua
lutjet tua tua tua asgje nuk jan
lutje tua tua tua dalin me mua
zemerimin dhe deshprimin ce mbrenda e kam(3x)


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.
Behare Shala - Lutjet Tua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lutjet Tua".
3. Video është e këngës "Lutjet Tua", por nuk këndohet nga Behare Shala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Behare Shala:


Komente 0