Më mbaj mend (për 1 muaj)

Behare Shala - Jam Betu Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Edhe neser sikur sod kam vendosur jam Betu...Sa te jem gjall ne kete Bot...Kurr perjet skom me Ndryshu...Tera jan si ti nket Bot...Tera jan si ti merak...Ti je djellii ta e Lot..Ti je hen qe ndriqon qdo Nat...

Dashuria Falet bveq niher e bekoj i madhi Zot...Te gjithve nga nje na Perket aventura eshte e Kot...Qesh e hidhem per Hava sod me Gzim jam tuj Kendu...Se me don un e kam pa se te Dua e kam Kuptu...

Edhe neser sikur sod kam vendosur jam Betu...Sa te jem gjall ne kete Bot...Kurr perjet skom me Ndryshu...Tera jan si ti nket Bot...Tera jan si ti merak...Ti je djellii ta e Lot..Ti je hen qe ndriqon qdo Nat...


Ky tekst u dërgua nga Rinesa

Behare Shala - Jam Betu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam Betu".
3. Video është e këngës "Jam Betu", por nuk këndohet nga Behare Shala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Behare Shala:


Komente 0