Më mbaj mend (për 1 muaj)

Behari - A Ste Deshta Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

kam pikuee si nje lot
me kan than martohesh sot
ma mir mem vrah
se mem than nuse je ba

a ste deshta as ste rujta
veq me syyt e mir met pah
ref:
as te deshta as ste rujta
veq per syt e mir met pah

u mallkofsh moj
e pa shpirt
mos u gezofsh kurr as ni dit
ref:
u mallkofsh moj
e bafsh thmij
mos u gezofsh kurr as ni dit

jam plagos si nje pllumb
me ke djeg si kur me plumb

ne toke kam rah
ti m'ke lan veq me ni krah

a ste deshta as ste rujta
veq me syyt e mir met pah
ref:
as te deshta as ste rujta
veq per syt e mir met pah

u mallkofsh moj
e pa shpirt
mos u gezofsh kurr as ni dit
ref:
u mallkofsh moj
e bafsh thmij
mos u gezofsh kurr as ni dit

Ky tekst u dërgua nga Arton


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 02/11/2009


Më Shumë Këngë Nga Behari:


Komente 0


Behari - A Ste Deshta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Ste Deshta".
3. Video është e këngës "A Ste Deshta", por nuk këndohet nga Behari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.