Më mbaj mend (për 1 muaj)

Behxhet Korpuzi & Lulzim Shala - Vendi I Dashur Ku Une Linda Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Ooo Vendi i dashtun ku unë linda
Sa me mallë po të kujtojë
Kurr si sot dashuni nuk ndjeva}x2
Veç për ty Kosovë lotoj}x2

Ooo Sa më mallë shkoj te shtëpia
Ku kalova fëmininë
Zemrën ma djegë dashunia}x2
Mallin ende po e ndi}x2

Ooo Asgjë s'mbetet pa u kthye
Kështu kan thonë dhe ne po thojmë
Ja me grosh e ja me krye}x2
Për ahret kuj s'do t'ja lojmë}x2

Ooo votrën time kur e kujtoj
Ku skaj saj kam ba pushim
Dy tri pika lotë i lëshova}x2
Edhe shpreha mallin tim}x2


Ky tekst u dërgua nga Faik Zasella

Behxhet Korpuzi & Lulzim Shala - Vendi I Dashur Ku Une Linda
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vendi I Dashur Ku Une Linda".
3. Video është e këngës "Vendi I Dashur Ku Une Linda", por nuk këndohet nga Behxhet Korpuzi & Lulzim Shala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Behxhet Korpuzi:


Komente 0