Më mbaj mend (për 1 muaj)


Behxhet Korpuzi & Lulzim Shala - N'mitrovic Na Rrehi Teli

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "N'mitrovic Na Rrehi Teli".
3. Video është e këngës "N'mitrovic Na Rrehi Teli", por nuk këndohet nga Behxhet Korpuzi & Lulzim Shala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Behxhet Korpuzi & Lulzim Shala - N'mitrovic Na Rrehi Teli  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Lulzim Shala

22/12/2016

2016-12-22T15:12:55+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "N'mitrovic Na Rrehi Teli" kënduar nga Behxhet Korpuzi & Lulzim Shala.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Behxhet Korpuzi & Lulzim Shala i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Vezire Gashi - N'mitrovic Na Rrehi Teli

N'Mitrovic na rrehi teli
Kanxhallozin ma preu Neferi

Kanxhallozin ma preu Neferi
Me buri po na thrret asqeri

Me buri po na thrret te tan
Kanxhallozi po gjall ish kan

Bjerma djalin, i paska than
Ta baj be ne din e iman

Ta perbej ne Perendi
Kush t'ka thot, djal, kush t'ka shti

Robi i Zotit, s'um ka than
Kur jan qu Shala ne kam

Kanxhalloz o faqezi
Vet t'kam pa o me syt e mij

Vet t'kam pa o me syt e mij
Vrajshe rob, gra e thmij

Shum vllazni o aty jan met
O u ka plasun zemra e shkret

O i ka plasun zemra e shkret
More qova doren, i kam ra mamzerk

Arben Morina & Driton Zogaj - N'mitrovic Na Rrehi Teli

N'Mitrovic na rrehi teli
Kanxhallozin ma preu Neferi

Kanxhallozin ma preu Neferi
Me buri po na thrret asqeri

Me buri po na thrret te tan
Kanxhallozi po gjall ish kan

Bjerma djalin, i paska than
Ta baj be ne din e iman

Ta perbej ne Perendi
Kush t'ka thot, djal, kush t'ka shti

Robi i Zotit, s'um ka than
Kur jan qu Shala ne kam

Kanxhalloz o faqezi
Vet t'kam pa o me syt e mij

Vet t'kam pa o me syt e mij
Vrajshe rob, gra e thmij

Shum vllazni o aty jan met
O u ka plasun zemra e shkret

O i ka plasun zemra e shkret
More qova doren, i kam ra mamzerk

Sejdi Gashi & Ruzhdi Gashi - N'mitrovic Na Rrehi Teli

N'Mitrovic na rrehi teli
Kanxhallozin ma preu Neferi

Kanxhallozin ma preu Neferi
Me buri po na thrret asqeri

Me buri po na thrret te tan
Kanxhallozi po gjall ish kan

Bjerma djalin, i paska than
Ta baj be ne din e iman

Ta perbej ne Perendi
Kush t'ka thot, djal, kush t'ka shti

Robi i Zotit, s'um ka than
Kur jan qu Shala ne kam

Kanxhalloz o faqezi
Vet t'kam pa o me syt e mij

Vet t'kam pa o me syt e mij
Vrajshe rob, gra e thmij

Shum vllazni o aty jan met
O u ka plasun zemra e shkret

O i ka plasun zemra e shkret
More qova doren, i kam ra mamzerk

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Behxhet Korpuzi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet