Më mbaj mend (për 1 muaj)

Behxhet Korpuzi - Dëshmoret E Budakovës Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Hejj amanet o ju nan e motra,dilni n’male edhe dilni n’kodra,hajdi n’malet o te Budakoves per me i pa o Djemt e Kosoves.
Kadri Kokollarin e Bafti Shalen,Smajl Bytyqin e Bujar Buzhalen.(2x).
Hejj Emin Musliu e Selim Veselaj,Zaim Muça edhe Zymer Kepa, Rizah Kadolli e Emrush Buzhalen,Fadil Kabashi edhe Xhemajl Ramen, Smajl Ahmetaj e Murat Kadriaj si ndal bora e si ndal stuhia.
Hejj Xhemajl Rexhen e Zenel Morinen,Naser Tafaj e Gazmend Aliu, Zenel Curraj oo e Sabit Lushaj,Azem Behluli edhe Sherif Buçaj, Safet Kicaj,Murat Kokollari lufton djemt oo si Shqipe Mali.
Hejj Valdet Gashi e Hazir Selimaj,Florim Kicaj e Xhemshir Xhemshiri, Man Salauken e Fazli Kabashi,Mentor Krasniqi e Fadil Elshani. Si Ushtar ee o more te Kosoves ran ne bjeshken o te Budakoves.


Ky tekst u dërgua nga Granit Kicaj

Behxhet Korpuzi - Dëshmoret E Budakovës
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dëshmoret E Budakovës".
3. Video është e këngës "Dëshmoret E Budakovës", por nuk këndohet nga Behxhet Korpuzi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Behxhet Korpuzi:


Komente 0