Mc Beka

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Zhag” Nga Mc Beka

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[19-04-2015]
Këngëtari MC Bekaka plot vite në skenë, ndoshta jo çdo herë aktiv në muzikë ai përsëri arriti të mbahet mend.

Ai kaloi plot 25 vite me muzikë, dhe 25 vjetorin e tij në muzikë vendosi ta finalizojë me një projekt të ri muzikor, fjala është për një këngë të re me videoklip e cila titullohet "Zhag".

Muzika është realizuar në studion e Kico & Torch, teksti nga vetë MC Beka & dastit Latifi, e ndërsa për videoklipin u kujdes produksioni EMF Creative.

Në videoklip vihen re disa skena mjaft interesante me koreografi të realizuar nga grupi Future Steps.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Zhag” Nga Mc Beka

  Mc Beka - Zhag [Teksti dhe Klipi]

Komente 0