Më mbaj mend (për 1 muaj)

Beka - Telefoni Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Telefoni kur cingeron
zemren time ma helmon
ma helmon ma dogji flak
se kam lind un pa nafak,

çka osht jeta n'Gjermani
kur ti rin e pare ski
e kursheh se ski çka bon
edhe shpin ti e haron

Mi ka lon ti ka lon nona
tybe 1000 marka?! [2x]

Per mu knaq tu nejt o hajde
e per tjert spo me ha palla [2x]

Cka ka gurbetçari oj non
o qe asht merzite? [2x]
E ka mar malli oj non
o per Japonie!!! [2x]

Edhe kush o çue
o ni loj me lue [2x]
edhe shum u knaqem me ket muzik
krejt jena trullue [2x]


Ky tekst u dërgua nga Illy


Nuk kemi video për këtë këngë.


Mc Beka
Publikimi: 21/10/2013


Beka - Telefoni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Telefoni".
3. Video është e këngës "Telefoni", por nuk këndohet nga Beka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mc Beka:


Komente 0