Më mbaj mend (për 1 muaj)

Beka - Kur Na Dul Lulija (Feat. Naser Maqedonci)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


beka:

Zonja dhe zotrij mirmbrema,
fillojm me lajmet!

go, go, go...

naseri:
E kur e pash oj nane
ate vajzen te shkolla

[ej, sjom une ky, çka u bo puna?!]

ja e mora oj nane,
ja desh u tranova...

naseri:
O kur e pash oj nane
at vajzen te shkolla
oh oh ohoo, at vajzen te shkolla

beka:
O ja e mora oj nane
ja desh u tranova
ou ou, ou ou, ja desh u tranova, hou

naseri:
O kur e pash oj nane
ate vajzen n'qytete
oh oh ohoo, ate vajzen nqytete

beka:
O ja e mora oj nane
ja desh me lan mente
ou ou, ou ou, ja desh me lan mente, hou

Ou kur e pash vajzen te shkolla
o une desh u tranova
ou kur e pash vajzen n'qytete
mu deshten me m'lan krejt mente [2x]

O kur e pash oj nane!
çy çy, a u nal struja a??!?!


Ky tekst u dërgua nga Illy


Nuk kemi video për këtë këngë.


Mc Beka
Featuring: Naser Maqedonci
Publikimi: 31/12/2008


Beka - Kur Na Dul Lulija
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Na Dul Lulija".
3. Video është e këngës "Kur Na Dul Lulija", por nuk këndohet nga Beka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mc Beka:


Komente 0