Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bekim Deari - 1000 Puthje Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ndalu ,ndalu te lutem me trego
Ndalu me thuaj se ku shkon kaq vone
Syzeze nates nuk i zihet bese
Oj syzeze per ty po jetoj me shpres

Refreni 2x
1000 puthje per nje nate
me gjithe qef ti kisha fal
vetem eja e me thuaj
se edhe une te dua djal


Bekim Deari - 1000 Puthje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "1000 Puthje".
3. Video është e këngës "1000 Puthje", por nuk këndohet nga Bekim Deari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bekim Dehari:


Komente 0