Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bekim Deari - Moj Katile Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Një mij herë t' kisha lind
Një mij herë do t' më kishe mbyt
Unë po vdes ah ti jeto
Kujt për mu mos i trego

Moj katile qka m' ke ba
Shpirt e zemër mi ke vra
Moj katile moj qka m'ke ba
Shpirt e zemër mi ke vra

Unë po vdes ah ti jeto
Kujt për mu mos i trego
Unë t'kam prek por me sy
E ti m preke moj me tradhti

Moj katile qka m'ke ba
Shpirt e zemër mi ke vra
Moj katile qka m'ke ba
Shpirt e zemër mi ke vra


Ky tekst u dërgua nga Basri Rama

Bekim Deari - Moj Katile
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Katile".
3. Video është e këngës "Moj Katile", por nuk këndohet nga Bekim Deari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bekim Dehari:


Komente 0