Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bekim Halili - Nëse Ke Diqka Me M’thanë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Nëse ke diqka me m’thanë

Gjithcka mori fund për ne
Tash e di se cila je
Zemrën time që ta dhashë
Kurrë hajrin mos ja pafsh

II
Ndoshta tani të vjen keq
Por unë veq e morra vesh
Se dikush qe dy tri here
Lule të sjellë

Reef

Nëse ke dicka me m’thanë
Nëse ke dicka me m’pytë
Më mire mos më dil përpara
Se s’dua ti shoh sytë

III
Nuk është hera e pare për ty
Që një zemër e ke thy
Je mësuar në këtë jetë
Tjetrin shumë shpejt me gjet.

IV
Ndoshta tani të vjen keq
Por unë vec e morra vesh
Se dikush qe dy tri here
Lule të sjellë

Ref;

Ky tekst u dërgua nga Agron


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 28/02/2008


Bekim Halili - Nëse Ke Diqka Me M’thanë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nëse Ke Diqka Me M’thanë".
3. Video është e këngës "Nëse Ke Diqka Me M’thanë", por nuk këndohet nga Bekim Halili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bekim Halili:


Komente 0