Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bekim Ibrahimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Bekim Ibrahimi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore folklorike. Në vitin 1998, Bekim Ibrahimi publikon albumin "UÇk Thërret Kosova". Në vitin 1999, Bekim Ibrahimi publikon albumin "Balade Per Reçakun". Më datë 8 Korrik 2020, Bekim Ibrahimi publikon videoklipin "Jam Sheqer Kosove, Ti Je Mjalt Shqipnije". Më datë 6 Nëntor 2020, Bekim Ibrahimi publikon videoklipin "Gjuha Shqipe Si Mjalt N'hoja". Më datë 11 Dhjetor 2020, Bekim Ibrahimi publikon videoklipin "Jam Vullkan". Muzika dhe teksti i këngës jan...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentBalade Per Reçakun (1999)

☆☆☆☆☆

Uçk Thërret Kosova (1998)

★★★☆☆


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rrustem Orllati

Shpetim Jakupi

Qemal Kadriu

Asman Hoti

Hysni Gashi

Besim Lokaj

Qazim Gjoci

Bajram Haliti

Mehmet Gashi

Genc Pirraku

Tags: Bekim Ibrahimi, Korabi


Komente mbi këtë artist