Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bekim Kastrati - Oren Qe Ma Dhe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  2

oren qe ma dhe
me nuk do ta mbaj
fotografit qe jemi bashk
prej sot do ti ndaj

kalendarin ne mur
me dat ta lexoj
do ta hek prej aty
takimet mos te kujtoj

nuk do te shkoj
me andej
ka ishim ne dy
zdua te kujtoj takimet
qe kisha me ty

nuk do te shkoj
me atje
as te parku i vjeter
kur per her te fundit
te pash me dike tjeter


e mallkoj un at unaz
qe ma dhurove ti
jeten ma shkatrrove
me le veq me lot ne sy

e mallkoj un at unaz
qe ma dhurove ti
jeten ma shkatrrove
me le veq me lot ne sy

oren qe ma dhe
me nuk do ta mbaj
fotografit qe jemi bashk
prej sot do ti ndaj

kalendarin ne mur
me dat ta lexoj
do ta hek prej aty
takimet mos te kujtoj

nuk do te shkoj
me andej
ka ishim ne dy
zdua te kujtoj takimet
qe kisha me ty

nuk do te shkoj
me atje
as te parku i vjeter
kur per her te fundit
te pash me dike tjeter


Ky tekst u dërgua nga Mili


Nuk kemi video për këtë këngë.
Bekim Kastrati - Oren Qe Ma Dhe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oren Qe Ma Dhe".
3. Video është e këngës "Oren Qe Ma Dhe", por nuk këndohet nga Bekim Kastrati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bekim Kastrati:


Komente 0