Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Bekim Kastrati & Flora Gashi - Moj E Mira  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

02/03/2013

2013-03-02T18:04:08+00:00

Më Shumë Nga

Flora Gashi

Këngë e albumit:

"Zemra Pa Dashni"
ooooooooo moj e mir qaf gastare a don rruza a don pare

nuk du rruza djal i ri e ka mburrin ngjermanieee mpunon burri ne gurbet nuk me kurr preni shkret heeeeeeeeee

preni ty osht gjith i plot gjitha te mirat nga kjo boteeeeeeeeeeee

oooooooooo ta ka mush qafen me ar ndash me tkuqe ndash me tbardh

rruza dimanti xhevair nga Stambolli me kan mrrieeeeeeeeee
si lakmoj grat e e drejtorav gazetarve e doktorvee

para teje jan te ngrata gjoks te zbaras e duar te thata

oooooo o bilbil qe shkon nava burrin temj a ma ki ba

e kam pa tush qel kanale tujsh ku nirst si ujvare

i shuj gruan e ki mir bukuri si drandafin vetem pare qo te shia 2x


Ky tekst u dërgua nga Ladixxx
Më Shumë Këngë Nga Bekim Kastrati:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet