Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bekim Kastrati & Albulena Ukaj - Te Kujtoj Me Mall Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.5 / Votuan:  2

Mbetem njeri tjetrin me kurr pa e pa me kujtohet ajo nat kur ne nda
b.k ajo nat kur fjalen ti mu ma dhe mendova qe me kurr nuk me le mbetem njeri tjetrin duke kujtu qe prej asaj nate me kurr sjemi taku
lena-ende lulen tende ne dhom po e mabaj te kujtoj me mall e me lot po qaj
e krijuam ate dashuri un e ti se harroj si e mori kjo tradheti a dot kthehet ajo dit edhe nje her me u pa qe tshikoj ne sy dhe kurr mos me u nda


Mbetem njeri tjetrin me kurr pa e pa me kujtohet ajo nat kur ne nda
b.k ajo nat kur fjalen ti mu ma dhe mendova qe me kurr nuk me le mbetem njeri tjetrin duke kujtu qe prej asaj nate me kurr sjemi taku
lena-ende lulen tende ne dhom po e mabaj te kujtoj me mall e me lot po qaj
e krijuam ate dashuri un e ti se harroj si e mori kjo tradheti a dot kthehet ajo dit edhe nje her me u pa qe tshikoj ne sy dhe kurr mos me u nda

e krijuam ate dashuri un e ti se harroj si e mori kjo tradheti a dot kthehet ajo dit edhe nje her me u pa qe tshikoj ne sy dhe kurr mos me u nda


Ky tekst u dërgua nga Eda Korish


Nuk kemi video për këtë këngë.
Bekim Kastrati & Albulena Ukaj - Te Kujtoj Me Mall
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Kujtoj Me Mall".
3. Video është e këngës "Te Kujtoj Me Mall", por nuk këndohet nga Bekim Kastrati & Albulena Ukaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bekim Kastrati:


Komente 0