Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Bekim Kastrati, Flora Gashi, Aferdita Demaku & Ymer Bajrami - Fikni Dritat


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/05/2012

2012-05-30T03:33:44

Më Shumë Nga

Ymer Bajrami

Më Shumë Nga

Flora Gashi

Më Shumë Nga

Aferdita DemakuKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Fikni Dritat" kënduar nga Bekim Kastrati, Flora Gashi, Aferdita Demaku & Ymer Bajrami.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Beli. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

fikni drita me shupak hajde
te kendojm po martohet sot
shiptari me ket shpin ton
fikniat dritat me shuplak hajde
te kendojm po martohet sot
shiptari me ket shpien tonMë Shumë Këngë Nga Bekim Kastrati:

Më Shumë...