Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Bekim Kastrati, Flora Gashi, Aferdita Demaku & Ymer Bajrami - Jam Nje Djal

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam Nje Djal".
3. Video është e këngës "Jam Nje Djal", por nuk këndohet nga Bekim Kastrati, Flora Gashi, Aferdita Demaku & Ymer Bajrami.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bekim Kastrati, Flora Gashi, Aferdita Demaku & Ymer Bajrami - Jam Nje Djal  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Ymer Bajrami

Më Shumë Nga

Flora Gashi

Më Shumë Nga

Aferdita Demaku

25/11/2014

2014-11-25T07:00:04+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jam Nje Djal" kënduar nga Bekim Kastrati, Flora Gashi, Aferdita Demaku & Ymer Bajrami.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Violeta Kukaj Retkoceri. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Jam nje djale qe shes basma
Me nje vajze kam ra ne sevda x2

Ref...x2
Cilen moj te pres
Cila te pelqen
Ate medafsh a ate kadife
Se keto basma s'ke u gjen

Sa here une kaloj andej
Ajo m'del ne penxhere x2

Eja vajze te them
Cila te pelqen
Ate mendafsh a ate kadife
Se me te mira s'ke ku i gjen

Eja moj te them
Cila te pelqen
Ate mendafsh a ate kadife
Se keto basma s'ke ku i gjen

...

Ref...x2
Cilen moj te pres
Cila te pelqen
Ate medafsh a ate kadife
Se keto basma s'ke u gjenMë Shumë Këngë Nga Bekim Kastrati:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet