Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bekim Kastrati, Flora Gashi, Aferdita Demaku & Ymer Bajrami - Shko Moter Ndasmen E Saj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Dasme madhe Neser fillon,
E Dashura Nuse po m'shkon.
Thirrje Motres Mi ka Qu,
Ne Dasmen e saj per me shku.2x

Ref.
Shko mOter ne Dasmen e saj,
Kur ta shofsh Nuse mos qaj.
Veja Duvakun si kujtim,
Thuj shum te deshi Ai Vllau im.2x

Shko Moter Nusnin Uroja,
Nji Tuf Lule per mu Qoja.
E nESE pyet ajo si jam une,
Thuaj Martesa e Lendoj Shum.2x

Ref.
Shko mOter ne Dasmen e saj,
Kur ta shofsh Nuse mos qaj.
Veja Duvakun si kujtim,
Thuj shum te deshi Ai Vllau im.2x


Ky tekst u dërgua nga  Rijad


Nuk kemi video për këtë këngë.
Bekim Kastrati, Flora Gashi, Aferdita Demaku & Ymer Bajrami - Shko Moter Ndasmen E Saj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shko Moter Ndasmen E Saj".
3. Video është e këngës "Shko Moter Ndasmen E Saj", por nuk këndohet nga Bekim Kastrati, Flora Gashi, Aferdita Demaku & Ymer Bajrami.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bekim Kastrati:


Komente 0