Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bekim Kumanova - O Zot I Madh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

U largove me le vet
qka pom vyn mua kjo jet
u largove me le vet
qka pom vyn mua kjo jet.

O Zot i madh ndihmom aman
jam pa dashnore un fat nuk kam refreni
o zot i madh ndihmom aman 2 her
jam pa dashnore un fat nuk kam.

Vjen ka dera me hidhrim
dixhu kallu o shpirti im
vjen ka dera me hidhrim
dixhu kallu o shpirti im.

Me shikoje me lot nsy
kthehu prap o shpirti im
me shikoje me lot sy
kthehu prap o shpirti im.


Ky tekst u dërgua nga Mendi-ch

Bekim Kumanova - O Zot I Madh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Zot I Madh".
3. Video është e këngës "O Zot I Madh", por nuk këndohet nga Bekim Kumanova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bekim Kumanova:


Komente 0