Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bekim Kumanova - Degjo Zemren Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Degjo zemren tende
qka te thot per mua
kur ti me don
te lutem me thuaj
mi thuaj te gjitha
qka ke per ti than
mos i len per neser
se dot jet shume von.

refreni

Un po pres e ti spo flet
zemren ekam ne siklet
thuj te du apo ste du
eshte ma mir per ty e per mu
un po pres e ti spo flet
zemren ekam ne siklet
thuj te du apo ste du
kshtu eshte ma mir per ty e mu.

Nese ke vendosur
nga un te largohesh
per gabimet tua
ti do te pendohesh
veq dua te them nje tvertet
qka ke mbjellur sot
neser ke me e gjet.


Ky tekst u dërgua nga Mendi-ch

Bekim Kumanova - Degjo Zemren
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Degjo Zemren".
3. Video është e këngës "Degjo Zemren", por nuk këndohet nga Bekim Kumanova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bekim Kumanova:


Komente 0