Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bekim Kumanova - Dasma E Shqiptarve Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Ti oborri shpis nihet krisma e alltis
sa po mun tupani bjen
dilni nusja po na vjen
ti oborri shpis nihet krisma alltis
sa po mun tupani bjen
dilni nusja po na vjen.

refreni
Dasmat e shqiptarve
si te pashallarve
niher nuse marin
kangen nuk e ndalin
dasmat e shqiptarve
si te pashallrve
niher nuse marin
kangen nuk e ndalin.

Lumja ti oj nusja jon
qe ke ardh ti shpijen ton
nuk merzitmi per kurxha
e qojm jeten me sevda
lumja ti oj nusja jon
mir se erdhe shpijen ton
nuk merzitmi per kurxha
e qojm jeten me sevda.


Ky tekst u dërgua nga Mendi-ch


Nuk kemi video për këtë këngë.
Bekim Kumanova - Dasma E Shqiptarve
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dasma E Shqiptarve".
3. Video është e këngës "Dasma E Shqiptarve", por nuk këndohet nga Bekim Kumanova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bekim Kumanova:


Komente 0