Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bekim Kumanova - Pse Ke Ardh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

A met fol mos met fol
sdi qysh meja ba
shum ma mir u kon
si kurr sjemi pa
o pse pse ke ardh
zemren mema kall
a met fol a mos met fol
sdi qysh meja ba
shum ma mir ish kon
si kurr sjemi pa
o pse pse ke ardh
zemren me ma kall.

refreni
A met fol a mos met fol
sdi qka te boj i mjeri
er e idht dashnija
e er si sheqeri
a met fol a mos met fol
sdi qka te boj i mjeri
er e idht dashnija
e er si sheqeri.


Ky tekst u dërgua nga Mendi-ch


Nuk kemi video për këtë këngë.
Bekim Kumanova - Pse Ke Ardh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse Ke Ardh".
3. Video është e këngës "Pse Ke Ardh", por nuk këndohet nga Bekim Kumanova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bekim Kumanova:


Komente 0