Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bekim Kumanova - Mos Fol Keq Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Pse po flet pas shpine e pa bes
Se dita kur te njoha paska qene e zez
Dielli mos te nxe bota me u ndal
Une sjetoj me ty
Nese ka diqka
Qe nuk ma ke than
Pse sma thu ne sy

Ref: Mos fol keq se keshtu ja ban vetvetes
Mos i hap plaget e jetes

Mos fol keq se keshetu ja ban vetvetes
Mos i hap plaget e jetes

Pse po flet pas shpine e pa bes
Se dita kur te njoha paska qen e zez
Dielli mos me nxe bota me u ndal
Une sjetoj me ty
Nese ka diqka qe nuk ma ki than
Pse sma thu ne sy.

Mos fol keq se keshtu ja ban vetvetes
Mos i hap plaget e jetes.

Mos fol keq se keshtu ja ban vetvetes
Mos i hap plaget e jetes(3x)

Ky tekst u dërgua nga Toni Sweet


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/12/2008


Bekim Kumanova - Mos Fol Keq
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Fol Keq".
3. Video është e këngës "Mos Fol Keq", por nuk këndohet nga Bekim Kumanova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bekim Kumanova:


Komente 0