A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Bekim Kumanova - Ilahije  (Feat. Aziz Murati, Beqir Aliu & Adnan Daci)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/11/2011

2011-11-06T13:32:07

Featuring

Aziz Murati

Featuring

Adnan Daci


gzohu gzohu o muslimane sot
festojm bukrin bajrame
gzohu gzohu o muslimane sot
festojm bukrin bajrame

Ramazani me plot begatije e porcolla me
krenarije me ibadet dhe dhiker t'zotit kaloj
ditet e motmotit

gzohu gzohu o muslimane sot
festojm bukrin bajrame
gzohu gzohu o muslimane sot
festojm bukrin bajrame

gjith natura ne form te vete e madhron
zotin e vete ndriqon hëna shkelqen djelli
feston toka e feston qielli

gzohu gzohu o muslimane sot
festojm bukrin bajrame
gzohu gzohu o muslimane sot
festojm bukrin bajrame

qdo shtepi te muslimanit shtrohet sofra e bajramit pershendet vlla me vllahun e vete uron bajramin per shumë vjet

gzohu gzohu o muslimane sot
festojm bukrin bajrame
gzohu gzohu o muslimane sot
festojm bukrin bajrame

gzohu gzohu o muslimane sot
festojm bukrin bajrame
gzohu gzohu o muslimane sot
festojm bukrin bajrame


Ky tekst u dërgua nga Hikmet Ziberi
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019