Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bekim Rexhepi - Xixa Ne Male Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

E xixaaa aman xixa ne male
E qeshte kjo xixe qe xixellon/2
Kjo xixe nuse po shkon /2
Per nane per nane me lot po kjan/2
Kjo lulia qan qan vetem qan
Neper oda hyn e del thire oj nan/2
Oj nan ti ku ije pse me prune neket shpie se pa ty nan smun te rije/2
Kjo lulia qan qan vetem qan neper oda hyn e del thir o babe o bab ti ku ije pse me prune neket shpie se pa ty bab smund te rie


Bekim Rexhepi - Xixa Ne Male
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xixa Ne Male".
3. Video është e këngës "Xixa Ne Male", por nuk këndohet nga Bekim Rexhepi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bekim Rexhepi:


Komente 0