Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bekim Selami - Eja Eja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ku je ti moj qe spo'm dukesh
Qe sa dit qe ste kam pa
A e din se'n zemren time
Ke ngjall prush e zjarr
Te kam prit me te takuar
Por ti afer sdon tme kesh
Po te them mendohu mire
Se pishman neser do te jesh

REF 2x:
Eja eja mos largo
se du afer ti tme kesh
Mos me ben gjithmon te vuaj
Por me be te rri tu qesh

A e din sa trandofila
Ti fala ty cdo her
Kush esht ai qe don tna ndaj
Kurr mos paft me sy pranver
Ksaj i thon zemer katile
Kur dy te ri don me i nda
Edhe njeher po te bej be
Mos me ler keshtu te qaj

Ref 2x:
Eja eja mos largo
Se du afer ti tme kesh
Mos me ben gjithmon te vuaj
Por me be te rri tu qesh


Bekim Selami - Eja Eja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eja Eja".
3. Video është e këngës "Eja Eja", por nuk këndohet nga Bekim Selami.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bekim Selami:


Komente 0