Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bekim Zymeri - Moj E Mira Te Avlia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Oooo Moj e miraa o te avlia
E nxeh saçin o me pjek flija
Perpjete tymin o pe çon varg
O mjeri une jam qellu larg.

Oooo jam mbet larg o kuku per mue
Cka me bo qysh me u afrue
Du me t’vet o sa osht sahati
O vec me ardhe me tpa prej s’gati

Ooo jam mbet keq o me dhez cigaren
Kqyr diqysh qike o boma qahren
Hiqe sacin oj quke n’pash bacen
O me le ngrace afroma gacen

Ooo terri i nates o don me m’zone
Smun po ik une o ty me t’lone
E kam humbe une o deren e shpise
O duj ti njeh renat e flise
Hidhem ndarke çike o edhe mue

Ooooooo ulem nsofer ooooo
O mori tu em mkuee


Bekim Zymeri - Moj E Mira Te Avlia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj E Mira Te Avlia".
3. Video është e këngës "Moj E Mira Te Avlia", por nuk këndohet nga Bekim Zymeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bekim Zymeri:


Komente 0