Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bekon Mehmeti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
 • Vendlindja:
 • Gjakovë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 28 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Bekon Mehmeti është një këngëtar. Bekon është kantauror dhe tekstshkrues nga Kosova. Bekon ka të përfunduar shkollë e muzikës në Prishtinë drejtimi solokëndim dhe piani vazhdon studimet në bachelor drejtimin Muzikologji. Bekon muzikën ka nisur në moshën 7 vjeçare duke ekzekutuar piano ai luan edhe në Kitarë dhe bass. Bekon ka mbajtur mbrëmje të ndryshme nëpër bare të ndryshme si këngëtarë i muzikës qytetare por edhe si pianist dhe kitarist. Bekon në vitin 2016 ka themeluar komp...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment

  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Bekon Mehmeti

Komente 0