Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bekon - Katile Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  15

spo muj me besu
qka po ndodh me ne
qka po ndodh me ne

krejt qka ti kom fal
i shtine n'dhe
i shtine n'dhe

katile je kallxu
tash po t'njoh kush je
tash po t'njoh kush je

ndjenja skishe pas
e vrave shpirtin tem
e theve zemren tem


2x
Tash largohu ik ik
ik ik ik ti ik
spo t'njo ma kush je
spo t'njo ma kush je


ty ti fala krejt
s'te mungoj kurgjo
as kjo dashni

gjdo anderr t'thyme baby
ty ta kom ngri
ty ta kom ngri

ne zemeer teme perveq teje
kerkush jo ska hi
kerkush jo ska hi

kete zemren teme baby
veq ti e ki ni
veq ti e ki ni

2x
Tash largohu ik ik
ik ik ik ti ik
spo t'njo ma kush je
spo t'njo ma kush je


Ky tekst u dërgua nga Ardita

Bekon - Katile
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Katile".
3. Video është e këngës "Katile", por nuk këndohet nga Bekon.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bekon Mehmeti:


Komente 0