A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Beku I Londres

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Angli 
BIOGRAFIA: Beku I Londres është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së mesme. Beku i Londres Eshte Kengtar Nga Tirana i cili jeton ne Londer. Ka kenduar live ne shume restorante shqiptare ne Londer poashtu ne ca koncerte ne amerik kendon edhe me oktav, shume njerz i thuajn hash albumi i tij i par 12/08/2013 eshte realizuar ne Londer ne Ledion Media producenti i muzikes se albumit eshte Lavdim Kamberi (nga Mitrovica) janar 2014 realizoj video clipin e pare me titullin Mos me Shiko. Ledion Media Eshte Studio Mjaft e Fuqishme...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Bujar Cici

Reshit Boka

Xhavit Dedej

Artan Kola

Rati

Myslym Lela

Ramazan Rrapushi

Nevruz Nuredini

Bledi I Xhamllikut

Agim Saliu


Tags: Beku I Londres, Beku, Beku Londres

Krijo Një Kartolinë