Më mbaj mend (për 1 muaj)

Beku I Londres - Nena Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Strofa1
Sa e madhe ishe moj naneee
e me shfaqesh kudo qe jamm
une qe isha i lazdruarrrrr
te shkaktova shume telashe
une qe isha i lazdruarrrrr
te shkaktova shume telashe

Strofa2
Kur isha une msimin e fundit
ti mu shfaqe mu si nje yllll
kur te vjen vjeshta imeeeeee
le te jete nje dit pa shiiii
kur te vjen vjeshta imeeeeee
le te jete nje dit pa shiiii

Strofa3
Kur mora rrugen per gurbettt
nenen time e lash vetemmmmmm
e lash vetem tujjj vajtuuuu
me tha bir mos memmm harruu
e lash vetem tujjj vajtuuuu
me tha bir mos memmm harruu

Refreni x2
Ojjjjj Nanaaaa imeeeeeeeeee
shkuaaannn shume viteeeeeeee
te shoooffff edheee njeher
prap ti tme pergdheleshhhhhh


Ky tekst u dërgua nga  fitimemo


Nuk kemi video për këtë këngë.
Beku I Londres - Nena Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nena Ime".
3. Video është e këngës "Nena Ime", por nuk këndohet nga Beku I Londres.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Beku I Londres:


Komente 0