Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  27
  • Emri i Vërtetë:
  • Albert Duraku
BIOGRAFIA: Beli është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo tallava. Më datë 14 Dhjetor 2013, Ilda publikon videoklipin "Kshu E Boj", në bashkëpunim me Beli. Në vitin 2014, Beli & Klodi publikojnë albumin "Dasma Me Gurbetaqar". Më datë 4 Mars 2015, Beli & Klodi publikojnë videoklipin "E Du E Du Dashnin E Vjeter". Më datë 18 Nëntor 2015, Beli publikon videoklipin "T'kam Me Vete", në bashkëpunim me Valton Krasniqi. Në vitin 2016, Beli & Klodi publikojnë albumin "Tallava Bombastike". Më datë 16 Nëntor ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

7 🔥🔥

Shto profile

zyrtareTallava Bombastike (2016)

Dasma Me Gurbetaqar (2014)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Kokoshi

Dyli

Driton Jakaj

Bajram Zyberaj

Përparim Murati (Papi)

Agush Idrizi

Afrim Muçiqi

Arjan Effecti

Kacho

Muhamer Duraku-Meli


Tags: Beli, Bel Duraku, Albert Duraku

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet