Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Belina Blakaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Belina Blakaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 14 Janar 2012, Belina Blakaj publikon videoklipin "Nuk E Di Qka Me Ba". Më datë 6 Janar 2013, Belina Blakaj publikon videoklipin "Paintball"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Egzona Kryeziu

Triola Jakupi

Lirika Krasniqi

Arta Grajqevci

Arbnora Bahtijari

Xhenis Dhima

Dhurata Haliti

Donika Zhushi

Dea Sabriu

Estela Nikoliqi

Tags: Belina Blakaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet