Më mbaj mend (për 1 muaj)

Belistar - Ti Je Larg Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Gjithqka fala ne ket jet perveq kta dy sy
edhe zemren ti ma more sa isha i ri
Gjithqka fala ne ket jet perveq kta dy sy
edhe zemren ti ma more sa isha i ri

Gjithqka esht e kot n´ket jet s´besoj n´dashuri
ate vajz qe un e dua me thot sjam per ty
Gjithqka esht e kot n´ket jet s´besoj n´dashuri
ate vajz qe un e dua me thot sjam per ty

Ref:
Ty te deshta dhe te dua
Vetem Ti do jesh per mua
Ty te dua Pergjithmon
Se Kshtu osht fati Jon

Ti je larg e sun te shoh veq ne gjum t´endrroj
Po te lutem mos me lendo se me kshtu s´duroj
dua qe afer te kam doren ta shtrengoj
dua ndjenjat ti tregoj o sa shum te dashuroj

Ti je larg e sun te shoh veq ne gjum t´endrroj
Po te lutem mos me lendo se me kshtu s´duroj
dua qe afer te kam doren ta shtrengoj
dua ndjenjat ti tregoj o sa shum te dashuroj

Ref:
Ty te deshta dhe te dua
Vetem Ti do jesh per mua
Ty te dua Pergjithmon
Se Kshtu osht fati Jon


Ky tekst u dërgua nga  belistar


Nuk kemi video për këtë këngë.


Belistar
Publikimi: 13/09/2009


Belistar - Ti Je Larg
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Je Larg".
3. Video është e këngës "Ti Je Larg", por nuk këndohet nga Belistar.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Belistar:


Komente 0