Më mbaj mend (për 1 muaj)

Belistar - Nje Buzqeshje (Feat. Da Killa & Etna)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

E joo
Esht koha me fol per ty
Tash ngom
Belistar , Maksi , Durim and Me --) Da killa

***BELISTAR***
Tjeter gje prej sdua
te shijoj buzet e tua
te tregoj sa shum te dua
sa shum te dua ttyyyy
nje buzeqjeshje falma tiiiiiiii

Ne qdo nat qe bije shi
Ne dritaret te shoh ty
Ti sme jep asnje mundsi
Te afrohem une te tiiii
Nje buzeqjeshi ma jep tiiiii

REFREN:***Belistar***
Falma nje buzeqjeshje ti
Tem shikojm mua ne sy
Te goven thuaj me buzet e tua
Ti je njers zemer per mua
2x

***MAKSI***
Qdo pik shil qe pikon
E qdo rreze qe rezon
Ti kohen ma kujton
E ma ngjoz emocion
Bon a po sbon
Thojn burri per ballon
E ka zemren e fort
Asni lot se pikon
Se koha na uflon
Qdo dit e ma shum
Qdo dit kam me mene
Qdo nat kur bi n'gjum shum
Per ballon rezikon qdo apermi se
Ti je ni buzeqjeshje qe une shum e du

***2-Rim***
Pozicionen ta kuptoj plus
Ama nje buzqjeshje plus
Tash shuj ket eke plus
Pot shkon me veshje
Kush thot qe sdi me t'dasht qe sdi me t'lesy
Kurse ti me je fiksimi e vetmiaa permi
Du me t'pas afer meje
A ka kushi qe na ndalon?
Preke zemren, mate ritmin ty
Kohen ta kallxon
Ma shpejt mu kan me mue
E ti kta len te desh
Mos me llan dashni mu tha
Se kur gjellem na per vjesht

REFREN :***Belistar***
Falma nje buzeqjeshje ti
Tem shikojm mua ne sy
Te goven thuaj me buzet e tua
Ti je njers zemer per mua
2x

***BELISTAR***
Nje buzeqjeshe ti me fal
Qe me jep mu afrimzim
Ti me fal driten e syve
Nderi gjall qet shpirtin tiiiiiiiiimmmmmmmmm

Dhe e pres kohen qe do te vish
Nje takim te dal me ty
Kush e shuar zjarrin ton
Qe e dhezem ne te dyyyyyy

***Da Killa***
E jo zemer ngom
Mfal nese tkam vra
Dashnia t'qerron
Edhe nuk t'len me t'pa
Bon me t'ndjej me zemer
E me fol realitet
Smujna mu kan dom
Tuj munu ne n'qytet
N'jeten rrug jesim
Si qoj kryt te nalt
Mendona per gabimin
Beso me fal
Une e di qfar menimi
Tu vuj kur sem ki
Telefon mu em thir
Thu Love dashni

REFREN:***Belistar***
Falma nje buzeqjeshje ti
Tem shikojm mua ne sy
Te goven thuaj me buzet e tua
Ti je njers zemer per mua
2x


Ky tekst u dërgua nga Tuba


Nuk kemi video për këtë këngë.


Belistar
Featuring: Etna & Da Killa
Publikimi: 07/05/2011


Belistar - Nje Buzqeshje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Buzqeshje".
3. Video është e këngës "Nje Buzqeshje", por nuk këndohet nga Belistar.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Belistar:


Komente 0