Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ben Goxhaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
Ben Goxhaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore shkodrane.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Elidon Çelaj

Arben Mjetaj

Pjerin Gjondrekaj

Gazmend Fazliu

Skender Cela

Zeqir Kryeziu

Hajro Pepa

Ardjan Jaku

Skender Xhafa

Gëzim Salaj

Tags: Ben Goxhaj, Ben Gocaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet