Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bena - Ne Endrren Time  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Top Fest 3

Komente

Asnjë Koment

16/04/2006

2006-04-15T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ne Endrren Time" kënduar nga Bena.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Bena i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Albulena Brestovci. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ne endren time ti shpesh vjen
vazhdojn shikimet e tani me len
un edi se ti ekziston
ne mendjen time ti noton
Ne endren time ti shpesh vjen
vazhdojn shikimet e tani me len
tash se di a perfundon
endrra ime konfuzion.

Ti her vejn ti her shkon
me shkakton konfuzion
ne endrren time
ti her vjen ti her shkon
a ekziston ky iluzion
ti her vjen ti her shkon
me shkakton konfuzion
ne endren time
ti her vjen ti her shkon
a ekziston ky iluzion ooo

Endra ime perfundoi
bashk me ty edhe ajo shkoj
nje qudi sot me befasoi
ishe ti gezimi me kaploi
endra ime perfundoi
ty te gjeta me nuk enderroi
s'eshte qudi ne gjum u takuam
bashk un e ti tash u dashuruam

Ti her vjen ti her shkon
me shkakton konfuzion
ne endrren time
ti her vjen ti her shkon
a ekziston ky iluzion
ti her vjen ti her shkon
me shkakton konfuzion
ne endrren time
ti her vjen ti her shkon
a ekziston ky iluzionKomente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet