Audio

Beni & Kujta - Mos Me Harro  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/12/2008

2008-12-15T23:39:32A sa me ka marr malli me te pa
se qet vjesht per ty jam tha
A sa me ka marr malli me te pa
se qet vjesht per ty jam tha

Mos me harro, mos me harro
Mendo per zemren qe ende te do
Kthehu ndo nje her, kthehu ndo nje her
T'a ndegjoj zanin, malli me merr

Mos me harro, mos me harro
Mendo per zemren qe ende te do
Kthehu ndo nje her, kthehu ndo nje her
T'a ndegjoj zanin, malli me merr

A do te vjen kur del pranvera
se do t'lulzojn lulet tjera
A do te vjen kur del pranvera
se do t'lulzojn lulet tjera

Mos me harro, mos me harro
Mendo per zemren qe ende te do
Kthehu ndo nje her, kthehu ndo nje her
T'a ndegjoj zanin, malli me merr

Mos me harro, mos me harro
Mendo per zemren qe ende te do
Kthehu ndo nje her, kthehu ndo nje her
T'a ndegjoj zanin, malli me merr

Mos me harro, mos me harro
Mendo per zemren qe ende te do
Kthehu ndo nje her, kthehu ndo nje her
T'a ndegjoj zanin, malli me merr

Mos me harro, mos me harro
Mendo per zemren qe ende te do
Kthehu ndo nje her, kthehu ndo nje her
T'a ndegjoj zanin, malli me merr


Ky tekst u dërgua nga GREJKOC
Më Shumë Këngë Nga Beni Dhe Kujta: