Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Beni-G

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Beni-G është një këngëtar. Më datë 29 Janar 2013, Ghetto publikojnë videoklipin "Chill In Studio", në bashkëpunim me Chemical, Mr.Big, Big Ar, King B.One & Beni-G....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dinno

Arditi

Taboo

Noli

Mmg

Dr.Rabbit

Johnny

Snero

2m

Frensis

Tags: Beni-G, Beni.G, Beni G


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet