Më mbaj mend (për 1 muaj)

Beni - Fjale Dhe Premtime Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Strofa I :

Fjalet i ke te mira shum
E punet si ke askund
Kshtu nuk thot jo kurr dashuria
Vetem fjal pate per mu
Kam gabu qe te kam besu
Kan me te vra ty tash t’mirat e mia

Ref I :

Pas fjalve tua, te mira, dhe shum premtuse
Pasoj nje dhimbje, qe eshte e pasherushme
Pas shpreses, per gjith te mirat, e kesaj bote
Pasoj deshprimi, nga ikja jote

Strofa II :

Cdo gje tash po perfundon
Ti mua s’me meriton
Per ne me ska ka te puthur as te prekur
Premtime pa numer per mu
Kurr nuk dite me vepru
Dashurija jon per ne qe sot ka vdekur

Ref II :

Mjaft me fjalet tua
Me nuk te besoj
Mjaft leri premtimet
Tani dua te harroj


Ky tekst u dërgua nga www.wowlyrics.com


Nuk kemi video për këtë këngë.


Beni
Publikimi: 25/12/2012


Beni - Fjale Dhe Premtime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fjale Dhe Premtime".
3. Video është e këngës "Fjale Dhe Premtime", por nuk këndohet nga Beni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Beni:


Komente 0