Më mbaj mend (për 1 muaj)

Beni - Zemer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Me ta fal ty zemren po me duket pak
Vetem ti me thir une vi me vrap
Nese me shikon ti vetem njehere
Un ta fali jeten sepse e kam nder

Refreni (2x)

Syt po me terrohen zemer
Edhe kembet po me dridhen
Kur po ta sho trupin zemer
Fjalet ne fyt mua po me lidhen

Edhe veten un per ty e kisha shkel
Veq njehere me dor ta kisha prek at bel
Shum keq veten un per ty e kisha lan
E ty jo moj zemer skisha mujt me te than

Refreni (2x)

Syt po me terrohen zemer
Edhe kembet po me dridhen
Kur po ta sho trupin zemer
Fjalet ne fyt mua po me lidhen

Refreni (2x)

Syt po me terrohen zemer
Edhe kembet po me dridhen
Kur po ta sho trupin zemer
Fjalet ne fyt mua po me lidhen


Ky tekst u dërgua nga www.wowlyrics.comBeni
Publikimi: 15/05/2008


Beni - Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemer".
3. Video është e këngës "Zemer", por nuk këndohet nga Beni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Beni:


Komente 0