Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video Top 200

Benita - Tsunami  (Feat. Pitt & Eanda)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  22

Komente

2 🔥

08/02/2020

2020-02-08T18:00:21+00:00

Featuring

Pitt

Featuring

Eanda

Video Produksioni:

XL Films

Produksioni:

Zzap And Chriss




[Benita:]
I am a queen b*tch
Honey you can call me Money!!
Lojën ja kam silli n’gisht
Si me lujt sony
Cash me out spo du llaf
paret ami
100 shisha VIP
Shemet clubi si mu bo
TSUNAMI!
Loqka mthot dua
Du me dek ndurt tua
5 minuta u testua
He's a hoe
U kuptua
Niher du me flejt me ty
tani me shoqet e tua
Ia boj me kry
Ma bon me sy
Date-i u konfirmua
Pare n’bank,pare n’çant
Pare bijn prej nalti
Lojën e shti n’dry komplet
Kjo u dit pi vakti
Um kan prit hastret
Po tash po ju jet hatri
(?)
Kur po mshe pi shanki
I'm into the game
Me kto hoes veq kruna
Vepra kena bo ma herët
Tash po folin numrat
Vera bereqet
Cashi Tuba tuba
Un jom zogi ma i mir prej krejtve
Ti thirrëm Tuna

[REF. Benita:]
Pare n’bank, pare n’çant
Pare on my dreams
Bari pram
Dit e hon
Hala du mu llis
Tuba deri n'han
Loja veq sa ka nis


Ky tekst u dërgua nga Grissa



Kartolina (2)

12
19

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY



Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet