Më mbaj mend (për 1 muaj)

Benjamin Crmjani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Benjamin Crmjani është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2007, Benjamin Crmjani merr pjesë në Polifest Kids 2007 me këngën "Hajde Ju Moj Moj Qika"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Kevin Selfollari

Edi Smajli

Ylli Sfarqa

Harris Bajraktari

Edi Zymberi

Diar Mehmeti

Edon Sallahu

Blendi Kastrati

Ardit Piraj

Troy Turku

Tags: Benjamin Crmjani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet