Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Koha Nuk Kthehet

Mbrëm ktheva orën prapa, por jo edhe kohën.
Sikur të mund ta ktheja kohën prapa
Të mos gaboja siç gabova
Të mos e shpenzoja kohën kot dhe me ata që nuk e merituan kohën time.
Koha është vetë jeta
Dikur mendoja se minutat janë thjesht nurma pa vlerë.
Tani po e kuptoj që minutat janë çaste jete
Janë jeta ime

- poezi nga Benjamin Krasniqi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet