Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Më I Madhi

Më i madh se dhembja është malli
Më i madh se malli është dashuria
Më i madh se dashuria është i dashuruari
Më i madh se i dashuruari është Ai që krijoi dashurinë

- poezi nga Benjamin Krasniqi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet