Benjamin Krasniqi Poezi
Benjamin Krasniqi

Cilën Fjalë

Cilën fjalë ta themë sot?
Mirë se erdhe apo lamtumirë?
Për të dyja tani është vonë.
Je vonuar për tu kthyer, dhe je vonë për të ikur
Të të themë të dua, nuk ka më asnjë vlerë.

- Poezi nga Benjamin Krasniqi{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 0