Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bennito
  • Emri i Vërtetë:
  • Berat Haskaj
Nuk ka akoma asnjë votë

Këndon kryesisht: hip-hop

Bennito është këngëtar. Më datë 3 Prill 2019, Bennito publikon videoklipin "Dance".

Më datë 10 Qershor 2019, Bennito publikon videoklipin "S'po Ma Nin", në bashkëpunim me Rezy.

Më datë 18 Shtator 2019, Bennito publikon videoklipin "Napoleon".

Më datë 24 Maj 2020, Stine, Berat & Jony Doctor publikojnë videoklipin "Perfeksion". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Stine.

Stine ka njoftuar se do publikojë së shpejti videoklipin "Bounce", në bashkëpunim me Benniton.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet