Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Benxhi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  6
  • Emri i Vërtetë:
  • Arben Ramadani
BIOGRAFIA: Benxhi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe hip-hop. Më datë 22 Maj 2016, Bennvs publikon videoklipin "Jasht". Më datë 14 Janar 2018, Bennvs publikon videoklipin "Jaja", në bashkëpunim me Retno. Më datë 24 Mars 2018, Bennvs publikon videoklipin "La Vida Loca", në bashkëpunim me Bigi. Më datë 4 Shkurt 2019, Benxhi publikon videoklipin "Hood Life". Më datë 16 Tetor 2019, Benxhi publikon videoklipin "Düsseldorf". Më datë 23 Dhjetor 2019, Benxhi publikon videoklipin "Revolution". Teksti ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Latuà

Gesko

MIN 3

Don Arbas

Ace Yah

Xexi (Driton Berisha)

Skerdi

Nehat Istrefi

Lek Plepi

Vigan Shehu

Tags: Benxhi, Bennvs, Arben Ramadani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet